[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”576″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text text_larger=”no”]

پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهادات و انتقادات ارزنده شما، باعث پیشرفت و سرویس دهی بهتر سایت گروه هنری کادر دیزاین خواهد بود. از این رو مشتاقانه منتظر دریافت پیام های شما مشتریان و کاربران عزیز هستیم. شما می‌توانید از طریق راه های ارتباطی در صفحه تماس با ما یا فرم زیر، نظرات خود را در مورد خدمات و هر چیزی که مد نظرتان است با ما در میان بگذارید.

با اینکه تمام تلاش مدیریت کادر دیزاین جلب رضایت همه جانبه مشتریان و بازدید کنندگان خود است، اما این امکان وجود دارد که سهواً و غیر عمد مشتری گله یا شکایتی از ما داشته باشد، لذا بر آن شدیم تا به طور ویژه‌ای شکایات مشتریان را بررسی کرده و در همین راستا جلب رضایت نهایی را سرلوحه خود قرار داده ایم.

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل و نارضایتی، شکایات خود را از طریق فرم زیر با ما مطرح کنید تا کارشناسان ما با بررسی موضوع نسبت به رفع آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام نمایند. پیشاپیش از صبوری و همکاری شما سپاسگزاریم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”فرم پیشنهادات، انتقادات و شکایات”][gravityform id=”2″ title=”false” description=”false” ajax=”false”][/vc_column][/vc_row]