درباره کادر دیزاین

گروه هنری کادر دیزاین (Kadr Design) متخصص در طراحی کارهای گرافیکی از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر امکان فروش اینترنتی محصولات مربوطه را برای دیگران نیز فراهم کرده است و مشتریان گرامی از سراسر ایران امکان خرید این محصولات را دارند.

گروه هنری کادر دیزاین از کجاست؟

دفتر اصلی فروشگاه کادر دیزاین در شهر رشت است ولی مشتریان ما از نقاط مختلف ایران بوده و بعضاً نیز مشتریان خارج از ایران نیز داشته است. | تماس با کادر دیزاین

خدمات گروه هنری کادر دیزاین

9D

فروش و سفارش صنایع دستی

9D

خدمات مجالس

9D

فروش و سفارش تم تولد

9D

فروش و سفارش پیکسل

چرا ما را انتخاب می کنند؟ 

  • کاری می کنیم تا بیشتر دیده شوید

برای اینکه بیشتر و بهتر دیده شوید می توانید شعار، لوگو، اسم برند، شماره تماس و خلاصه هر چیزی که در کسب و کار برایتان مهم است را ما با درست کردن پیکسل و درست کردن تم کاغذی یا بادکنک آرایی و … برای شما به دیگران منتقل می کنیم.

  • تجربه و مهارت کافی در طراحی کارهای گرافیکی داریم

مثلا پیکسل زدن رو از مدتها پیش شروع کردیم و در این زمینه تجربه زیادی پیدا کردیم و این تجربه ها را با مهارت کامل برای پیکسل های شما پیاده سازی می کنیم.

یا مثلا طراحی تم تولد رو در مدل های مختلف و ایده های مختلف طراحی کردیم و چیزی نیست که انجام نداده باشیم.

یا در زمینه بادکنک آرایی با تجربه ای که داریم می توانیم مشخص کنیم که برای فضایی که دارید چقدر بادکنک و چه رنگ هایی مناسب است. و…

  • قیمت ها مناسب هستند

قیمت هایی که برای همه خدماتی که برای شما انجام می دهیم خیلی مناسب و عادلانه هستند و مشتریان ما راضی هستند.

  • رضایت مشتریان

از آنجایی که مشتریان ما ارتباط طولانی مدتی با ما دارند این نشان از رضایت و وفاداری آنها به خدمات ماست و ما هم معتقدیم موجودیت ما در گرو رضایت مشتریان است.

  • قابلیت ارسال سریع سفارشات

در صورتیکه مراسمی در پیش دارید و به خدمات ما نیاز دارید اصلا نگران نباشید فقط کافیه هر چی زودتر عکس ها و طرح های دلخواهتون را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن آنها را به دست شما برسانیم.

  • دسترسی 24 ساعته خدمات در اختیار شماست

شما کاربران گرامی می توانید در هر زمان از شبانه روز که می خواهید سفارشات خود را از طریق سایت به صورت انلاین و همچنین راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما ثبت نمایید.

هدف و ماموریت کادر دیزاین؟

دورانداز و اهداف کادر دیزاین طیف بسیار گسترده ای دارد .

توسعه و حرکت رو به جلو از اهداف اصلی ماست و  می کوشیم که بهترین و مطمئن ترین خدمات ممکن را به مشتریان خود عرضه کنیم و  ورود به حوزه های مرتبط و پدیده های نو ظهور به عنوان پیشتاز از دیگر اهداف ماست.

کادر دیزاین امیدوار است که همراهی قابل اعتماد برای شما مشتریان گرامی باشد. امید است با عنایت خداوند متعال و نیز کسب رضایت مشتریان عزیز بتوانیم خدمات مناسبی را ارائه داده و حوزه فعالیت خود را نیز هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی گسترش دهیم. امیدواریم که در این راه ما را یاری کنید

شماره تماس با ما : 09115036727

تیم کادر دیزاین را بشناسید

سیمین امام دوست

مدیر وبسایت کادر دیزاین

سیمین امام دوست

مدیر وبسایت کادر دیزاین

سیمین امام دوست

مدیر وبسایت کادر دیزاین